Sevgiliye Günaydın sözleri 2021

Sevgiliye günaydın mesajları yazımızda sevgiliye romantik günaydın mesajları 2021, sevgiliye günaydın sözleri uzun ve kısa günaydın cümleleri bulabilirsiniz.

Sevgiliye Günaydın sözleri 2021 ; Günaydın 2021, en yeni, değişik, anlamlı, mükemmel, uzun ve kısa günaydın mesajı. Göndermek için geç değil. Hadi seç bir tane gönderelim.

Günaydın güzel gözlüm, güne merhaba de, Ayrıca sana güzel bir sofra hazırladım, çayın hazır, omletin hazır ve bende hazırım. Hadi gel soframa güneş gibi doğ Aşkım.

Günaydın benim gün ışığım. Bugün yine ışıl ışılsın, ilk önce yine sıcaklığın vurdu bedenime ve verdiğin huzurla gözlerimi açıyorum. Işığının tenime değdiği her saniye kalbim hıza çarpıyor. Bu da bende Aşkın büyüsünü oluşturuyor. Aşkının büyüsüne kapıldığım için herhalde dünyada en mutlu insan benimdir sevgilim.

Sevgiliye Günaydın sözleri 2021 1
Sevgiliye Günaydın sözleri 2021

Mükemmel sevgiliye günaydın sözleri 2021

En büyük duam seni bir kez daha görebileceğim bir güne uyanmak.

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri. Ayrıca Bugün kendinle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba, dedim. Günaydın sevgilim.

Sana günaydın diyen biri olduğunu daima hatırlaman için uzaklarda olsan da yeni doğan güneşe bak sevgilim.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, Ancak En önemlisi sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana gün aysın hayatımın anlamı.

Her şeyden önce Günaydın demeyi en çok sevdiğim adama dün gece yine aynı duayla yattım. Ayrıca En önemlisi “Bir gün daha sana günaydın diyerek uyanayım. “Allah şahidim olsun ki her gece duam, her sabah umudum oluyorsun, günaydın elleri amber kokan adam…

Günaydın hayat arkadaşım, ruh ikizim; Ayrıca güzel bir gün bizimle olsun, dualarım sevgim seninle.

Dün gece gene aklımda sen vardın, Fakat şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem…

Sevgiliye Günaydın

Anlamlı Günaydın sözleri 2021

Şu güzel güne bakıp ta sana günaydın dememek ne mümkün.

Bir sabah da gözümü açtığımda aklımda değil de yanımda olsan. Ayrıca Günaydın aşkım!

İnsan her uyandığında ömründen bir gün gidiyor ama seninle benim ömrüm uzuyor. Günaydın aşkım.

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, örneğin herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor. Hadi uyan artık sevgilim günaydın.

Sabah sabah ibret alınsın, okuyanlar “vay be” desin istiyorsanız sizin için paylaşabileceğiniz çarpıcı ve etkileyici günaydın mesajları derledik…

Günaydınlar İnsanlığa, sevgiye, saygıya; Ayrıca Yaradandan Ötürü, yaratılmış hеr şеyе mеrhamеt duyanlara, siz güzеl insanlara, mutlu bir gün vе hafta dilеklеrimlе… GÜNAYDIN!

Günaydın; umudu taze tutup hayallerinden asla vazgeçmeyen özü sözü düzgün, iyi kalpli güzel insanlara…

Güle al sevdaya kor düştü güne güneş sabaha taze bir gül düştü. Günaydın tüm iyi kalpli güzel insanlara…

Sevgiliye Günaydın sözleri

Farklı günaydın sözleri 2021

Her şeyden önce Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu hissettin mi? Günaydın bebeğim.

Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü gülüm, bahçemin en güzel, en nadide çiçeği günaydın.

Gönlümün efendisi her yeni günle fethediyor yüreğimi.

Esip esip geç ey deli rüzgâr! Ancak Geldiğin yerden yârim kokusu çağlar; Ayrıca yollara, dağlara, rüzgâra günaydın, özlemiyle yandığım aşkıyla uyandığım sevdama günaydın, güne güneş gibi doğan biriciğim, sevgilim, sana günaydın.

Benim canım prensesim günaydın. Hayat bizi öyle güzel bir araya getirdi ki, tüm yolları birbirimize çıkardı. Mutlu olalım diye elinden geleni yaptı. Seni çok ama çok seviyorum ve hayatımın sonuna kadar da sevmeye devam edeceğim bir tanem.

Yaralı gönlüme bir ilaç, karanlık geceme güneş gibisin. Günaydın her yeni günle beni aydınlatan sevgilim.

Her şeyden önce Gün yüzlüm her güne seninle başlamaktır benim yaşama amacım.

Sevgiliye romantik Günaydın sözleri 2021
Sevgiliye romantik Günaydın sözleri 2021

Değişik günaydın sözleri 2021

O bakışlarına hasret olduğum sevgilim hadi uyan, sen uyan ki dünyaya güneş doğsun, Ayrıca sen uyan ki ayrılıklar son bulsun, sen uyan ki, tüm dertler def olsun. Hadi Aşkım aç gözlerini bu bedenin sensizliği son bulsun.

Şu an belik uyuyorsundur Aşkım. Belki de rüyalar görüyorsundur. O rüya âleminde nerelerdesin bilmiyorum ama iyice etrafına bakarsan eğer oralarda mutlaka beni göreceksindir. Her an sarılabilirim o ince beline ve ellerimle gözlerini kapatıp kulaklarına seni seviyorum diye fısıldayabilirim. Ama benim gerçek hayatta ihtiyacım var sana sevgilim hadi uyan, uyan ki hasretliğim bitsin. Günün aydınlık olsun daima…

Günaydınlar ey güzel insan, güneşin aydınlattığı o güzel yüzüne ilk ben bakamadığım için çok şansız olduğum kesin. Sabahın o ilk ışığı ile o narin teninin ışıldamasını göremediğim için bütün günüm sıkıcı geçiyor. Ama bir gün bu hasretin biteceğini umut ediyorum ve büyük bir sabırla o günün gelmesini bekliyorum.

Gözlerimi yeni bir sabaha açtığım her vakitte senin güzel yüzünü görmek nede güzel, her insanın günaydın diyebileceği bir yâri olmalı. Benim en şanslı olduğum tarafta bu olsa gerek. Bu hayatın bana verdiği en güzel hediye sensin ve sana her gün günaydın diyerek asıl kendi günümün aydın olmasını sağlıyorum sevgilim iyi ki varsın günaydınlar.

Kış aylarında dışarıda yağan yağmur damlalarını izlerken gönlüme de senin yağdığını hissedebiliyorum. Kara bulutlar dağılıp gün ışığının odama vurduğu sabah vaktinde ise bir günaydın mesajınla uyanıyorum ve ben bunların hepsini çok seviyorum. Sana da günaydın.

Sevgiliye değişik Günaydın sözleri 2021
Sevgiliye değişik Günaydın sözleri 2021

Günaydın sözleri Uzun – Kısa

Güne bir gülücükle hatta kahkaha ile başlamak günün kalanı için moral ve enerji verir. Ayrıca çevrenizdekileri gülümsetecek komik günaydın mesajları…

Günaydın arkadaşım, Ayrıca Hadi uyan artık sabah oldu, horlaya horlaya bir hal oldun yeter artık bizdeki de can…

Günaydın ve olur da görüşemezsek Her şeyden önce iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler…

Kalk artık yata yata yatağı çürüttün, garanti kapsamı dışında kalacak yatak kullanıcı hatası diye…

Günaydın dostum, Ancak yastık kafandaki bitlerden rahatsız oldu, uyan da rahat etsin!

Günaydın çirkin olup günü güzel geçen dostlar!

Gün aydı siz uyanmadınız, ışık da mı gözünüze vurmuyor la!

Uyanda balığa gidelim diyemiyorum çünkü sezon kapandı, günaydın.

Günaydın. Ayrıca Kendimi komşular görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asılan dantelli don gibi hissediyorum.

Süpürgesine uçak motoru taktıran vicdansız komşum sana da günaydınlar…

Uyku çok tatlı biliyorum, biraz daha direnirsen terlik gelir biliyorsun. Günaydın.

Çok yardımseverimdir, bütün yardımları kabul ederim. Bugün de yardımları bekliyorum dostum, günaydın.

Sevgiliye anlamlı Günaydın sözleri 2021
Sevgiliye anlamlı Günaydın sözleri 2021

Ne düşünüyorsun?

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın...

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Taze Sevgililere İlk Öpücük Tavsiyeleri

    Erkeklere Tasma Takıp Köpek Gibi Gezdirerek Para Kazanan Kadın