Sevgiliye Günaydın Sözleri 2021

Sevgiliye günaydın Sözleri yazımızda sevgiliye romantik günaydın Sözleri 2021, sevgiliye günaydın mesajları uzun ve kısa günaydın cümleleri bulabilirsiniz.

Sevgiliye Günaydın Sözleri 2021 ; Sevdiğinize, arkadaşa, dosta, flörte, manitaya günaydın sözleri göndermenin tam zamanı. Ayrıca En değişik anlamlı günaydın mesajları.

Günaydınlar güzel gözlüm, güne merhaba de, sana güzel bir sofra hazırladım, Ayrıca çayın hazır, omletin hazır ve bende hazırım. Hadi gel soframa güneş gibi doğ Aşkım.

O bakışlarına hasret olduğum sevgilim hadi uyan, Hatta sen uyan ki dünyaya güneş doğsun, sen uyan ki ayrılıklar son bulsun, sen uyan ki, tüm dertler def olsun. Hadi Aşkım aç gözlerini bu bedenin sensizliği son bulsun.

Sevgiliye Günaydın Sözleri 2021

Sevgiliye Günaydın Sözleri 2021

Şu an belik uyuyorsundur Aşkım. Belki de rüyalar görüyorsundur. O rüya âleminde nerelerdesin bilmiyorum ama iyice etrafına bakarsan eğer oralarda mutlaka beni göreceksindir. Hatta Her an sarılabilirim o ince beline ve ellerimle gözlerini kapatıp kulaklarına seni seviyorum diye fısıldayabilirim. Ama benim gerçek hayatta ihtiyacım var sana sevgilim hadi uyan, uyan ki hasretliğim bitsin. Günün aydınlık olsun daima…

Günaydınlar ey güzel insan, güneşin aydınlattığı o güzel yüzüne ilk ben bakamadığım için çok şansız olduğum kesin. Ancak Sabahın o ilk ışığı ile o narin teninin ışıldamasını göremediğim için bütün günüm sıkıcı geçiyor. Ama bir gün bu hasretin biteceğini umut ediyorum ve büyük bir sabırla o günün gelmesini bekliyorum.

Gözlerimi yeni bir sabaha açtığım her vakitte senin güzel yüzünü görmek nede güzel, her insanın günaydın diyebileceği bir yâri olmalı. Benim en şanslı olduğum tarafta bu olsa gerek. Bu hayatın bana verdiği en güzel hediye sensin ve sana her gün günaydın diyerek asıl kendi günümün aydın olmasını sağlıyorum sevgilim iyi ki varsın günaydınlar.

Sevgiliye Günaydın Sözleri 2021

Kış aylarında dışarıda yağan yağmur damlalarını izlerken gönlüme de senin yağdığını hissedebiliyorum. Hatta Kara bulutlar dağılıp gün ışığının odama vurduğu sabah vaktinde ise; bir günaydın mesajınla uyanıyorum ve Ayrıca ben bunların hepsini çok seviyorum. Sana da Günaydın.

Günaydın benim gün ışığım. Bugün yine ışıl ışılsın, yine sıcaklığın vurdu bedenime ve verdiğin huzurla gözlerimi açıyorum. Ayrıca Işığının tenime değdiği her saniye kalbim hıza çarpıyor. Hatta Bu da bende Aşkın büyüsünü oluşturuyor. Aşkının büyüsüne kapıldığım için herhalde dünyada en mutlu insan benimdir sevgilim.

Sevgiliye Uzun Günaydın Sözleri

Sevgiliye Günaydın Sözleri 2021
Sevgiliye Günaydın Sözleri 2021

O neşe saçan gülüşünle günüme güneş gibi doğan güzel insan, canım sevgilim. Sana da günaydın. Ayrıca Bugün ayrı uyandığım ilk gün ve odama vuran ilk gün ışığında kokunu hissettim. Sanki hiç benden uzaklaşmamışsın gibi geldi bana. Sabahın verdiği o mahmur gözlerin var ya hani o huzur veren o sevimli bakışların, işte o bakışlarını; günaydın mesajınla hatırlar oldum.

Gül kokulu kadınım, inci tanem günaydınlar. Uyanınca inci tanesi güzel gözlerine bakamadığım için üzgünüm beni affet. Ama dönüşümde o gözlerine uzun uzun bakarak hasretimi gidereceğime söz veriyorum.

Gece odamı ayın ışı aydınlatırken sabahları güneşin ışığı bana yetmiyor. Senin ışığının yanında güneşin ışığı yetersiz kalıyor hadi uyan sevgilim ve odamızı aydınlat.

Artık sensiz gözlerimi açtığım günler son bulduğu için çok mutluyum sevgilim. Kahvaltılarımda gözlerine bakarak çayımı yudumlayacağım. O tatlı gülüşünle karnımı doyuracağım. Ve keyif kahvemi de seninle içeceğim aşkım hadi uyan sabah oldu. Günaydın bir tanem.

Sevgiliye Günaydın Sözleri 2021
Sevgiliye Günaydın Sözleri 2021

Sabah o inci tanesi gözlerin güne merhaba dediğinde; ilk olarak sana yazdığım sözlerimi görmeni istedim aşkım. Günaydın ey güzel insan günaydın benim gül kokulu sevgilim.

Yaşadığım her anın tadı seninle var oluyor sevgilim. Her sabah uyandığında baktığım o güzel gözlerin ile hayat buluyor. Ve her gece o inci tanesi gözlerini kapattığında hayatım son buluyor. Hadi uyan sevgilim. Uyan ki bende hayat bulayım.

Sevgilim, canım meleğim. Bugün gözlerini açtığında ilk beni görmeni arzu ederdim. İlk gülümsemeni ben görmek isterdim. Ağzından çıkacak olan ilk sözü ben duymak isterdim ve solacağım ilk nefesi de seninle solumak isterdim. Ama bugünlük bu şansı kaybettim aşkım. Günün aydınlık olsun sevgilim.

Romantik Günaydın Sözleri

Güzelliğin en harika örneği olan sevgilim günaydın Gözlerini açtığın ilk andan itibaren nefes aldığımı hissettiriyorsun bana. Bu güzelliği bir gün kaybederim diye çok korkuyorum inan. Ama fani dünyada yaşıyoruz elbet bir gün son bulacak bunu biliyorum. Ama o gün geldiğinde de benim hayatımda son bulacak onu da biliyorum.

Günaydın güzel gözlüm Her bir günaydın sözcüğünde senin güzelliğin saklıdır. Bu ter temiz duyguları besleyen sözcüğün anlamı sensin. Seninle renkleniyor her şey. Seninle umut doluyor her anım. Ayrıca Çocukluğumun yeniden doğması seninle, seninle sevgi doluyor içim.

Yeni bir güne açtığım şu gözlerin gördüğü ilk şey sen olması beni çok mutlu ediyor bir tanem. Hatta Gözlerimdeki kirpikler her açılıp kapandığında senin bakışlarında yakaladığım bahar kokusu burnuma değiyor. Her uyandığımda yeni günle beraber aşkım da tazeleniyor.

Bu geçmiş yaşıma rağmen seninle uyandığım her gün yeniden doğmuş ve ömrüm tazelenmiş gibi hissediyorum. Hadi o deniz mavisi gözlerini aç da serinliğini yüzüme vur, göz kapaklarını aç ve umudumu tazele, hayallerimi güzelleştiren kadınım hadi uyan. Sonsuz aşkın simgesisin, sevginin en ücra köşesisin, doğan her güneş sen hayatımda iken bir başka güzel ışıldıyor. Bir başka ısıtır bu bedenimi.

Günaydın benim sevgi dolu bakışlım. Belki çok uzaklardasın ve o güzel gözlerini göremiyorum. Ama beni hayata bağlıyor gözlerini açtığın her yeni bir gün. Biliyorum ki yine aklında ben varım ve sana olan sevgimi kalbinde taşıyorsun. O kalbinde taşıdığın sevgi de benim aslında uzaklarda değil, bilakis yanı başında olduğumu hissettiriyor bana.

Sevgiliye günaydın Sözleri yazımızın sonuna geldik ama bitti zannetmeyin. Aşağıda size diğer Günaydın mesajlarını önerdik. Yada kelimelerin altına diğer günaydın ve sevgiliye özel Sözleri yerleştirdik. :) Mutluluklar dileriz.

Oyunuzu bırakın

Daha

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Giriş Yap

  Parolanızı mı unuttunuz?

  Parolanızı mı unuttunuz?

  Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı gönderelim.

  Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

  Giriş Yap

  Gizlilik Politikası

  Koleksiyona ekle

  Koleksiyon Yok

  Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.