Sedat Peker 10. Bölüm Hakkında…

Sedat Peker 10. Bölüm Hakkında… Sedat Peker yakalandı mı? Sedat Peker YouTube’da 10. bölüm videosunu yayınlamadı!

Organize suç örgütü kurmak suçlamasıyla aranan ve yurt dışında firari olan Sedat Peker Türkiye’de gündem konusu olmaya devam ediyor. YouTube’da 10. Bölüm videosunu yayınlamayan Peker’in yakalanıp yakalanmadığı merak ediliyor. Sedat Peker 10. Bölüm Hakkında…

Youtube’da izlenme rekorları kıran Sedat Peker 10. Videosunu henüz yayınlamadı. Bu nedenle birçok kişi “Sedat Peker yakalandı mı?” sorusunun cevabını internet sayfası üzerinden araştırmaya başladı. Sedat Peker’in yakalandığına dair resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Öte yandan Peker’in uygun ortamı sağlayamadığı gerekçesiyle ertelediği 10. videosunun gelecek hafta yani 20 Haziran Pazar gününde Youtube’da yayınlanması bekleniyor.

Sedat Peker’in twitter hesabından en son 22 saat önce paylaşım yaptığı görüldü.

Sedat Peker’in son paylaşımları

1-Lan pambıkören, senin OYAK’a Total’i fahiş fiyatla nasıl sattığını işledikten sonra Milangaz dosyasına geçeceğiz.
2-pambıkören, baban meteliğe kurşun atarken Milangaz’ın gerçek sahibi Şevki Kurtkaya’nın ona yardım edip ilk dükkanı nasıl açtığınızdan başlayıp, sonraki süreçte devletten ve mafyadan yardım alıp adamın Milangaz da dahil birçok mallarına nasıl çöktüğünüzü de anlatacağım.

3- lan pambıkören kendi yalınızı yakıp, içindeki fahiş fiyatla sigortalattığınız tabloların parasını alıp, sonra sözde yanan tabloları nereye gönderdiğinizi de anlatacağım. Sizi deli edeceğim.

4- pambıkören, babanın meşhur bir lafı vardı ya Senetle verseler tüm İstanbul’u satın alırım sözünü eskilerin hepsi bilir. Çünkü baban kimseye parasını ödemezdi. Hem mafya hem devlet bağlantılarıyla mallara çökerdi.

5-Seninle işim bittiğinde tüm mallarını kaybedeceksin. Yönetim değiştiğinde de kesin cezaevine gideceksin.

6- pambıkören, Demirören Medyadaki çakma gazetecilerini ve çakma tartışmacılarını da aynı akıbet bekliyor. Hepiniz göreceksiniz. Hepinizi deli edeceğim.

7- Milangaz dosyasının tamamı bende. Okumaya başladım. Yüzde altmışına nasıl çöktüğünüzün evrakı da bende. Göreceksiniz.

8- Mehmetçiğin paraları olan OYAK’a Total’i fahiş fiyatla sattığınızda yeni yönetimdeki hangi üyenin Bu yasadışı, bunu imzalamam dediğini dahi biliyorum. Her şey çok eğlenceli olacak.

Sedat Peker’in YouTube geliri var mı?

Sedat Peker’in YouTube kanalında reklam geliri özelliği kapalı durumda. Bu nedenle Sedat Peker kanalından herhangi bir gelir elde etmiyor.

Oyunuzu bırakın

Daha

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Giriş Yap

  Parolanızı mı unuttunuz?

  Parolanızı mı unuttunuz?

  Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı gönderelim.

  Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

  Giriş Yap

  Gizlilik Politikası

  Koleksiyona ekle

  Koleksiyon Yok

  Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.