Günaydın 19 Mayıs Sözleri- Atatürk ve 19 Mayıs mesajları

19 mayıs 1919 Gençlik ve Spor Bayramı
19 mayıs 1919 Gençlik ve Spor Bayramı

Aslında çok fazla bulunamayacak nadir makalelerden birisi oldu. Günaydın Cuma veya Günaydın Bayram mesajlarını sıkça bulabildiğimiz Arama motorları ve sosyal medyalarda Günaydın mesajları gibi Artık günaydın 19 mayıs mesajları ve ya günaydın 30 Ağustos mesajlarını da bulabileceksiniz. Neden mi? Çünkü biz yapacağız :)

19 Mayıs mesajları Evet Çok fazla seçeneğimiz yok ama zamanla bu seçenekler artacaktır. Hatta Şimdilik elimizden gelen budur lütfen sizlerde destek olmak için resimlerimizi paylaşın ve sitemize üye olun. Her şey sizler için… Teşekkürler… Ayrıca 19 Mayıs Gençlik ve spor bayramımız Kutlu olsun. Tüm Bayram mesajlarını görmek için sayfamızı ziyaret ediniz. Ayrıca alternatif günaydın, iyi geceler mesajları sözleri için diğer sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

ilk önce 19 Mayıs mesajları araştırılan konular arasında bulunuyor. Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkmıştır ve bu tarih Türk Kurtuluş Savaşı’nın başladığı tarih olarak kabul edilir.19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı yaklaşırken 19 Mayıs ile ilgili sosyal medyada paylaşım yapacaklar ve mesaj atacaklar ise 19 Mayıs mesajlarını araştırıyorlar. Hatta Anlamlı, yeni, güzel ve resimli 19 Mayıs mesajlarını sizler için derledik. İşte 19 Mayıs mesajları ile sözleri…

19 mayıs mesajları

Gençlerin ve aziz Türk milletinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayarak, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı’nın bütün kahramanlarını saygı ile anıyorum.


19Mayıs 1919 ulusal egemenliğin başlangıç günüdür. ATATÜRK’ü Anmak Gençlik ve spor Bayramı kutlu olsun.


19 Mayıs’ta milletimizin geleceği olan gençlerimize nice başarılar diler Ayrıca vatanın ve milletin yükselişinde öncülük etmelerini temenni ederim.

19. mayıs. mesajı

19Mayıs, Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü. Kurtuluş ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayis Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.


Milletimiz çok büyüktür. Hiç korkmayalım. O, esaret ve aşağılığı kabul etmez. 19Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19Mayıs1919’un 103. yıldönümünde Milli Mücadelemizin başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Ayrıca bütün İstiklal kahramanlarımızı ve aziz şehitlerimizi şükranla, minnetle ve rahmetle anıyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır. Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.


19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ediyor, Ayrıca bu ülke için can vermiş bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.


Gençliğinde dik duranın ihtiyarlığında beli bükülmez. 19 Mayıs Bayramımız kutlu olsun.

mesajları 19 mayis 1919

19 Mayıs’ın 103. yılında tüm milletimizin Gençlik Bayramını kutluyor, Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyorum.


Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ne düşünüyorsun?

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın...

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Sanada günaydın sözleri ; Günaydın mesajları 2021

    Sevgiye Arkadaşa, Ağır sözler, Laf sokucu sözler, 2021 Özlü sözler.