En güzel Günaydın Mesajları 2021

2021 En güzel günaydın mesajları, sevgiliye günaydın mesajı, arkadaşa günaydın mesajı, değişik günaydın mesajı arıyorsanız doğru yerdesiniz. 2021 in en güzel günaydın mesajlarını sizin için derledik.

Haftanın ilk günü, Bugün pazartesi, öncelikle iyi haftalar dileriz. Biz neredeyse her gün sizlere Günaydın mesajı yayınlıyoruz. Yayınladığımız Günaydın mesajları arasında neredeyse her türlü Günaydın mesajını yayınlıyoruz. İster Anneye günaydın mesajı gönderin, isterseniz kocanıza günaydın mesajıbayram günaydın mesajı da var. Cuma günaydın mesajı da… Konunun en sonunda sürekli öneri sayfalarımızı göreceksiniz. Günaydın Konusunda google gibiyiz.. Aradığını her türlü bulursun… Günaydın :)


Bugün yağmur yağıyor olabilir, ama senin sayende sadece güneşli gökyüzünü görüyorum. Her zaman günümü aydınlatacaksın. Günaydın!

Sadece ‘günaydın’ yazarak sevdiklerinizi sabahın ilk ışıklarında, mutlu etmeniz çok zor. Bu yüzden onları romantik mesajlarla etkilemeye ne dersiniz?

Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın sevgilim!

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar… Hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun…

Günün aydın kalbin benimle olsun, Seviyorum seni aşkımın efendisi

Yeni günün Size huzur getirmesi dileğiyle, hayırlı sabahlar.

Allah(C.C.) hayırlarla dolu güzel bir gün nasip etsin, Günaydın.

Hayır dileyelim Mevla’dan, günümüz uzak olsun beladan, hayırlı ve güzel sabahlar.

Sevgiyi içinde saklayan, gülmeyi avuçlarında tutan, kalp atışlarını kimseye duyurmayan, hüznü göz yaşlarında tutan, dünyaya gururla bakan meleğime günaydın:)

Günaydın masamdaki bahar dalı, ya o eller ya çiçeğin sevdalı, seninle güneşe durmak yeniden, ne söylerse söylesin kahve falı.

Kalbindeki huzur gün boyunca bu günün aydınlığı gibi olsun. Günaydın dostum iyi ki varsın.

Sevdiğinden günaydın mesajı almayan dostlarım bir araya gelsek, dünyanın etrafını 2 kez dönecek halay kurarız, günaydınlar

Arkadaşlar telefonunuza “sıcak bir günaydın mesajı” bırakıyorum, yudum yudum için, iyi gelir, ihtiyacı olan varsa da alsın…

İyilikten, Güzellikten, Mutluluktan Yana Nasibiniz bol, Gününüz aydın olsun… Günaydın, Mutlu Haftalar…

Rabbim bizleri gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzü de hayırlı kılsın inşallah. Hayırlı Sabahlar.

Günaydın arkadaşım, yeni bir haftanın ilk gününde işlerinde kolaylık, huzurlu ve sağlıklı bir hafta geçirmeni diliyorum, kolay gelsin…

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim üzerinize olsun, evinizden huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Hayırlı Sabahlar Cümleten.

Günaydın… Güzel bir gün diliyorum. Gün sadece güzelliğiyle kalmaz umarım, sonraki daha da güzel günlerin de başlangıcı olur…

Günaydın demek isterdim ancak gün karanlık :) Sabaha bulut çökmüş olsa da, kalbinizin ışığı gözlerinize vursun ve baktığınız her yer size aydın olsun. Mutlu Sabahlar.

Oyunuzu bırakın

Daha

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Giriş Yap

  Parolanızı mı unuttunuz?

  Parolanızı mı unuttunuz?

  Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı gönderelim.

  Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

  Giriş Yap

  Gizlilik Politikası

  Koleksiyona ekle

  Koleksiyon Yok

  Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.