Çukur bitti, Üç Kuruş Başlıyor ( Ay yapım)

“İçerde” ve “Çukur”dan Sonra “Üç Kuruş” Geliyor! Ay Yapım imzası taşıyan ve Show TV’de pazartesi günleri yayınlanan dizi sevenlerine duygusal anlar yaşattı. Akıllarda, Çukur yerine hangi dizinin geleceği var ve final bölümünde ilk ipucu verildi.

Çukur bitti, Üç Kuruş Başlıyor ( Ay yapım) Dört sezondur en çok izlenen dizilerden biri olan ve reyting rekorları kıran Çukur dizisi 7 Haziran’da yayınlanan final bölümüyle yayın hayatını sonlandırdı. Ay Yapım imzası taşıyan ve Show TV’de pazartesi günleri yayınlanan dizi sevenlerine duygusal anlar yaşattı. Akıllarda, Çukur yerine hangi dizinin geleceği var ve final bölümünde ilk ipucu verildi.

Dört sezondur en çok izlenen dizilerden biri olan ve reyting rekorları kıran Çukur dizisi 7 Haziran’da yayınlanan final bölümüyle yayın hayatını sonlandırdı. Ay Yapım imzası taşıyan ve Show TV’de pazartesi günleri yayınlanan dizi sevenlerine duygusal anlar yaşattı. Akıllarda, Çukur yerine hangi dizinin geleceği var ve final bölümünde ilk ipucu verildi.

Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, Dilan Çiçek Deniz, Öner Erkan, Necip Memilli, Kadir Çermik, Mustafa Kırantepe, Damla Sönmez, Boncuk Yılmaz, İlayda Alişan ve Ece Yaşar gibi isimlerin ana kadrosunu oluşturdu Çukur’un meşhur duvar yazılarından birinde gelecek dizinin adı açıklandı.

Final bölümünde gösterilen bir duvar yazısında, “İçerde’den çıktık, Çukur’a düştük, sırada Üç Kuruş” notu görüldü ve yeni yapımın adının “Üç Kuruş” olacağı resmiyet kazanmış oldu. Yine Ay Yapım tarafından çekilecek olan ve Show TV’de yayınlanacak olan dizinin yeni sezonda, pazartesi günleri, Çukur yerine yayında olması bekleniyor.

Çukur kadrosundan herhangi bir oyuncunun Üç Kuruş’ta rol alıp almayacağı ve senaryo detayları henüz belli değil. Çekimlerin bu yaz başlaması ve yeni yayın döneminde gösterimde olması bekleniyor. Çıkan ilk dedikodulara göre üç önemli başrolün yer alacağı yeni dizide rol alacak isimlerden biri Mucize Doktor’la adından sıkça söz ettiren Taner Ölmez olacak.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Tarihin En ünlü aşk hikayeleri

    Moderna Aşı ne kadar koruyacak? Hangi Aşıyı olmalıyım?