Bugün kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? 1 Haziran 2021 sonrası yasaklar için kabine kararları ne olacak?

Kabine toplantısı kararları 1 Haziran sonrası yasaklar ile ilgili detayları gösterecek. Restoran ve kafelerin açılması, spor salonları, halı sahalar, düğünler ve yüz yüze eğitim gibi birçok konu toplantıda değerlendirilecek. Peki, kabine toplantısı ne zaman, hangi gün yapılacak?

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA? 1 HAZİRAN SONRASI İÇİN KABİNE KARARLARI NELER OLACAK?

Düğünlerin belirli kısıtlamalarla yeniden yapılmaya başlanması, restoran ve kafelerin içeride müşteri kabulü, hafta sonu kısıtlamaları, Spor salonlarının ve halı sahaların açılması, yüz yüze eğitim ve sınavlar gibi birçok konu kabine toplantısında değerlendirilecek ve alınan kararlar açıklanacak.

Kaynak

Yeni kararla için gözler bugün Kabine’de olacak. Toplantı 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü toplantı saat 15:00’te başlayacak. 19:00’da toplantının sona ermesi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kameraların karşısına geçmesi bekleniyor.

Kademeli normalleşme genelgesinin ilk ayağı 1 Haziran’a kadar geçerli olacak. Dolayısıyla 1 Haziran sonrası için yeni genelgenin yayınlanması bekleniyor. Bu genelgede de merak edilen tüm konularla ilgili sorular yanıt bulmuş olacak.

Sokağa çıkma yasağı, restoranlar, kafeler ve okullar… İşte 1 Haziran sonrası beklenen plan nedir?

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Tılsım Beşlisi Kartı Anlamı

    Kurban Bayramı mesajları 2021: Sevdikleriniz için anlamlı ve resimli bayram mesajları… Bayramınız mübarek olsun!